Makijaż ślubnyWyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety, dzień w którym każda z nas chce wyglądać jak księżniczka. Do ślubu przygotowujemy się zazwyczaj kilka miesięcy, jednak wspomnienia zostają do końca życia. Warto zawczasu pomyśleć o szczegółach, które sprawią, że przez całą noc będziemy czuć się pięknie i wyjątkowo, a na zdjęciach z wesela będziemy olśniewające. Dobry makijaż ślubny może zdziałać cuda!

SAMODZIELNIE CZY U WIZAŻYSTKI?

Malujesz się na co dzień i myślisz, że robisz to całkiem nieźle? Zastanawiasz się czy sama nie wykonasz sobie makijażu ślubnego? Odpowiedź brzmi nie! Myślisz, że zaoszczędzisz pieniądze oraz czas, ale tak naprawdę koszt usługi wizażystki to ''kropla'' w morzu ślubnych wydatków. Jeśli chodzi o czas, to z pewnością nie zaoszczędzisz go denerwując się przed lustrem. Stres jest taki wielki, że nawet kreska, którą robisz codziennie rano od lat może stawiać największe wyzwanie. A więc czy makijażowa wpadka ma być kolejnym powodem do stresu?

CZY WARTO ROBIĆ PRÓBNY?

Dzień ślubu to zdecydowanie nie jest moment na makijażowe eksperymenty. Nie oznacza to , że trzeba malować się jak każdego dnia. Zdecydowanie, warto wcześniej wybrać się na makijaż próbny, aby makijaż współgrał z naszym strojem i urodą oraz osobowością. Efekty takiegi spotkania mogą być zaskakujące. Pamiętaj wizażystka nie chce Ci zaszkodzić, a wręcz przeciwnie chce, abyś była jak najpiękniejsza w tym dniu!

ŚLUBNA KOSMETYCZKA

Bardzo ważną rzeczą przy takim makijażu są kosmetyki dobrej jakości. Twój make-up musi wytrzymać nie tylko ceremonię, ale i całonocne weselne szaleństwa. Profesjonalnie nałożony makijaż sprawi, że nie będziesz musiała co chwilę sprawdzać czy wszystko jest ''na swoim miejscu''.

SUBTELNIE CZY WYRAZIŚCIE?

Delikatny makijaż czy raczej coś mocniejszego? Nie ma tutaj żadnej reguły. Wiele zależy od charakteru uroczystości, sukni i dodatków oraz preferencji panny młodej. Jeśli na co dzień malujesz się mocno, będziesz się źle czuła w makijażu ''nude''. Planując jedynie skromną ceremonię i obiad dla rodziny rozważ lżejszą opcję, jeśli niekoniecznie wieczorowy. Najważniejsze jednak jest to jak my czujemy się w makijażu. Tylko dobre samopoczucie i pewność, że wyglądamy perfekcyjnie pozwoli nam na luz i prawdziwą radość.

ZALEŻY CI NA PROFESJONALNYM MAKIJAŻU W DNIU ŚLUBU?

Możesz od razu umówić się na makijaż w dzień ślubu lub – jeśli chcesz mieć pewność, jak Cię umaluję – możesz wcześniej wybrać makijaż próbny.


Cena makijażu ślubnego: 90 zł
Cena makijażu próbnego: 75 zł
Doklejanie rzęs (opcjonalnie): 20 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia