Współpraca

Witam na moim blogu!

Jesteś zainteresowany/na współpracą ze mną na moim blogu, instagramie a może prywatnie, to znajdujesz się w idealnym miejscu. 

Mam nadzieję, że zapoznałeś/aś się z treścią bloga oraz moimi mediami społecznościowymi. Jeżeli nie to lekko skrócę: Jestem młodą dziewczyną, która interesuje się modą, projektowaniem ubioru i urodą. Obecnie jestem uczennicą technikum o profilu technik technologii odzieży. Głównie jednak jestem wielką fanką kosmetyków i awangardowych makijaży. 

Tematyka bloga to '' wszystkiego po trochu'', jednak znajduje się tutaj to co lubię i czym się interesuje. Głównie skupiam się na postach kosmetycznych (głównie recenzje) oraz modowych ( stylizacje). Od czasu do czasu znajdziesz tutaj równie interesujące treści, związane z moim kierunkiem kształcenia oraz z moim hobby. 


Chętnie oraz rzetelnie zaprezentuje Twój produkt oraz dokonam dokładnej recenzji. Moi czytelnicy to głównie ludzie młodzi, dlatego wiem, jak do nich trafić. Masz więcej pytań, a może Cię przekonałam? Pisz na adres :

byklaudia.makeup@gmail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klaudia Karnafel , Blogger