Makijaż dziennyKażda kobieta ma swoja własną receptę na „makijaż dzienny”. Jedne przypudrują twarz, wytuszują rzęsy i mogą iść do pracy, a inne nie wyobrażają sobie wyjścia bez podkładu, cieni, pomadki i rozświetlacza. Makijaż dzienny można by nazwać makijażem „codziennym”. To make-up, który wykonujemy zawsze wychodząc z domu – z koleżanką na kawę, do pracy czy na lunch. Musi być zatem dość neutralny, naturalny i… szybki.

NATURALNY I ZDROWY

Dzienny makijaż powinien być przede wszystkim dość neutralny i wydobywać nasze naturalne piękno. Musimy pamiętać, że taki make-up będziemy miały na twarzy przez kolejne kilka godzin. Ważne, by produkty, których używamy nie obciążały zbytnio naszej skóry, nie zapychały porów. Warto zatem zainwestować w kosmetyki lepszej jakości, które nakładamy w mniejszej ilości.

CZAS

Ważną rzeczą w makijaż dziennym jest… czas. Rano zazwyczaj każda minuta jest na wagę złota. Warto więc znaleźć swój makijażowy rytuał. W makijażu dziennym ważna jest także… wygoda. Co to oznacza? Im mniej nałożymy na twarz, tym mniej musimy się przejmować. Nasz makijaż powinien być taki, byśmy przez cały dzień nie musiały o nim myśleć.

IM PROŚCIEJ TYM LEPIEJ

Prostota to klucz do makijażu dziennego.Ważne jest by wszystko było subtelne W makijażu dziennym nic nie musi być „wyrysowane”. Postawmy na naturę, którą tylko lekko podkreślamy i wspomagamy kosmetykami.

CHCESZ WYGLĄDAĆ PIĘKNIE W ZWYKŁY DZIEŃ?

To możliwe. Spotkaj się ze mną i daj sobie zrobić makijaż dzienny. Nauczysz się, jak to się robi!
Cena makijażu dziennego: 60 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klaudia Karnafel , Blogger