Makijaż fashion


Make-up typu „fashion” to prawdziwa makijażowa wyższa szkoła jazdy. Malowanie modelek na wybieg lub do sesji fotograficznych wymaga nie tylko dużych umiejętności, praktyki, świetnej techniki, ale także wyobraźni twórczej.Ten rodzaj makijażu to najlepszy dowód, że make-up to prawdziwa sztuka!

WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE

Można powiedzieć, że w makijażu fashion wszystkie chwyty są dozwolone. Ogranicza nas właściwie tylko nasza wyobraźnia. No i oczywiście powierzchnia „twórcza” – w końcu pracujemy na czyjejś twarzy.  W tym make-upie liczy się przede wszystkim koncepcja, czyli pomysł wizażysty na dany „look”. Ograniczenia jakie istnieją to umiejętności techniczne wizażystki. Sposób aplikacji cieni, umiejętność zestawienia kolorów, czy narysowania właściwej kreski to podstawa. Często takie „prace” wymagają ogromnej precyzji, a nawet talentu plastycznego.Drugim ograniczeniem są ewentualne wymogi sesji lub pokazu. Zwykle tego typu makijaże wykonuje się na potrzeby pokazów mody lub do sesji fotograficznej. 
ZABAWA MAKE-UPEM
Trudno mówić o typowych cechach makijaży fashion, bo nie ma tutaj żadnych stałych zasad. Ważnym elementem jest tutaj „zabawa” make-upem. Zazwyczaj makijaże te są bardzo mocne, wyraziste. Wiele z nich ma cechy makijażu teatralnego – wydają się jakby przesadzone, przerysowane. W części z takich „dzieł” z pewnością nie wyszłybyśmy na ulicę. Istotą rzeczą, która odróżnia makijaż fashion od innych make-upów jest trwałość, a właściwie jej brak. To jedyny, obok makijażu fotograficznego, sposób malowania, gdzie priorytetem nie jest to, by cienie i podkład długo utrzymał się na twarzy. Właściwie ma on przetrwać tylko czas pokazu lub sesji. Stosowanie bazy i bardzo kryjącego podkładu ma tu na celu „wygładzenie” powierzchni malowania. Ważne jest, by każda nakładana warstwa produktu przynosiła pożądany efekt i była widoczna na skórze.
CHCESZ ABY TWOJA SESJA ZDJĘCIOWA LUB POKAZ ZWALAŁ Z NÓG?

Zgłoś się do mnie a za pomocą facechartów wspólnie wymyślimy niesamowity makijaż!

Cena makijażu fashion: od 60 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia