Makijaż męski


Czy mężczyźni mogą się malować? To zupełnie niemęskie! Dla wielu panów to po prostu nie do pomyślenia. Wystarczy jednak jedna sesja zdjęciowa i jeden makijaż, by sami przekonali się, jak wiele może zdziałać odrobina podkładu i pudru. 

SUBTELNOŚĆ I NATURALNOŚĆ

Męski makijaż musi być przede wszystkim naturalny. Wielu obawia się podejmować jakiekolwiek próby właśnie ze względu na lęk, że ktoś zauważy ślady. Trzeba więc malować tak, by właściwie nic nie było widać. Podstawą jest dobry podkład, idealnie dobrany do koloru skóry. Męska skóra jest często podrażniona po goleniu, dlatego ważne jest dobre krycie. Warto także zadbać o męskie brwi. Zwykle są one w pewnym nieładzie, nierzadko zrośnięte. Oczywiście nie chodzi o mocne ich wyskubywanie, ale delikatne okiełznanie i nadanie kształtu. Jeśli są dość rzadkie możemy je delikatnie uzupełnić. Ważne by wyglądały naturalnie.
W SAM RAZ NA SESJĘ
Mężczyźni najczęściej decydują się na makijaż przed sesją ślubną. Trzeba mieć na uwadze fakt, że obiektyw wymaga mocniejszych  makijaży. Na tysiące zdjęć jest się również wystawionym w dniu ślubu, także podczas tak ważnej uroczystości warto skusić się na trochę podkładu i pudru.

MAKIJAŻ DLA MĘŻCZYZNY - A DLACZEGO NIE?

Jeżeli jesteś mężczyzną i poszukujesz profesjonalnej makijażystki, zwróć się do mnie – chętnie Ci pomogę!


Cena makijażu męskiego: 25 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia