Makijaż okolicznościowyWyjątkowy dzień, wyjątkowa Ty. Są takie dni, które świętujemy szczególnie: chrzciny, śluby, rocznice. Niezależnie z kim się spotykamy, chcemy być najlepszą wersją siebie… a makijaż może nam w tym pomóc.

DZIEŃ CZY NOC?

Nie ma jednej recepty na makijaż okolicznościowy. Jest jednak pewna uniwersalna makijażowa zasada, która sprawdza się zawsze: maluj się elegancko, z klasą i umiarem. W make-upie okolicznościowym najważniejszy jest charakter wydarzenia. Zasadniczo możemy podzielić typy takiego makijażu na „dzienny” i „wieczorowy”. Ważne są także „okoliczności przyrody”. Coraz modniejsze są przyjęcia na łonie natury, np. w altanach, ogrodach. Idąc na taką imprezę można zrezygnować z połyskujących brokatów na rzecz nieco subtelniejszego i bardziej naturalnego makijażu.


ELEGANCKA TRWAŁOŚĆ

Istotną cechą makijażu okolicznościowego jest jego trwałość. Podkład powinnyśmy dobrać według naszych indywidualnych potrzeb – kryjący lub rozświetlający. Czy warto robić konturowanie? Zdecydowanie tak. Jeśli jednak impreza ma się odbyć w plenerze, w ciągu dnia, wystarczy być może sam strobing. Umiejętna aplikacja produktu nada skórze zdrowy wygląd. Wystarczy omieść pędzlem czoło kości policzkowe, lekko musnąć okolice ust i kąciki oczu, by wyglądać na wypoczętą i… młodszą. Taki make-up dobrze sprawdzi się w upalnej, letniej pogodzie.
Przy wieczornych bankietach możemy pozwolić sobie na więcej i wykonać pełne konturowanie twarzy z użyciem bronzera. 
Jeśli chodzi o makijaż oczu i ust, wiele zależy od naszych osobistych preferencji i typu urody. Nie ma tutaj sztywnych reguł. 

Z JAKIEJ OKAZJI POTRZEBUJESZ MAKIJAŻU?

Skontaktuj się ze mną– ustalimy szczegóły!Cena makijażu okolicznościowego: 60 zł
Doklejanie rzęs (opcjonalnie): 20 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klaudia Karnafel , Blogger