Makijaż studniówkowyStudniówki to prawdziwe bale, często organizowane w wytwornych salach, przypominające raczej eleganckie bankiety aniżeli szkolne imprezy. Choć większość dziewcząt w wieku licealnym maluje się na co dzień, bal studniówkowy to moment, kiedy można wreszcie przy całej szkole pokazać się w „dorosłym” makijażu.

NIE PRZESADZAJ!

Makijaż studniówkowy to najczęściej wariacja na temat makijażu wieczorowego. Wiele dziewczyn chce bardzo mocno podkreślić swoją dorosłość, co niestety często kończy się „postarzaniem”. Bardzo mocny make-up, krwiste usta, a do tego wyzywająca sukienka, w której 18-nastolatka traci swój młodzieńczy blask. To normalne, że dziewczyny chcą wyglądać kobieco, ale warto przekonać je do zrezygnowania z tylu mocnych elementów, na rzecz klasycznego, eleganckiego makijażu oczu.W czasie studniówki lepiej zrezygnować z mocnych, czerwonych szminek, taki kolor wygląda dobrze zwykle do momentu posiłku, a przecież nie chcemy co chwila sprawdzać w lusterku, czy z pomadką wszystko w porządku. Najlepiej postawić na naturalne kolory i produkty o dużej trwałości.

PRZYGOTOWANIA

Studniówka to ważny wieczór dla każdej dziewczyny, dlatego też warto rozważyć przy tej okazji wizytę u profesjonalnej makijażystki. Będzie to z pewnością fajny prezent dla przyszłej maturzystki, dobra zabawa, a przede wszystkim gwarancja ładnego, trwałego makijażu.  Trwałość to zresztą ważna sprawa. W końcu make-up ma wytrzymać na twarzy parę godzin wygłupów, szaleństw na parkiecie i niejedną łzę wzruszenia. Przy okazji profesjonalistka z pewnością chętnie udzieli rad, jak najlepiej wydobyć atuty urody, na co zwrócić uwagę i jak dbać o młodą, często problematyczną jeszcze skórę.

CHCESZ OSZOŁOMIĆ SWOJĄ KLASĘ I NAUCZYCIELI?

Zainwestuj w profesjonalny makijaż na studniówkę!

Cena makijażu studniówkowego: 60 zł
Doklejanie rzęs (opcjonalnie): 20 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klaudia Karnafel , Blogger