Makijaż sylwestrowy


Sylwester to szał brokatu, złota, srebra i wszystkiego, co błyszczy. Im więcej tym lepiej? Niekoniecznie. Sylwestrowy makijaż może być uzupełnieniem naszej kreacji i sprawić, że będziemy błyszczały jak gwiazdy… Albo jak świąteczna choinka. 

JEDEN MOCNY AKCENT

Czy w czasie Sylwestra powinnyśmy bać się przesady w makijażu? Brokat, cyrkonie, piórka – wszystko jest dozwolone, ale nie znaczy to, że mamy nakładać na twarz wszystko. Najlepiej wybrać jeden mocny akcent, wokół którego zbudujemy nasz make-up. 

KLASYCZNA KONTRA ODWAŻNA

Sylwestrowy makijaż to duże wyzwanie szczególnie dla kobiet, które na co dzień swój makijaż kończą na pudrze i tuszu do rzęs. Dla takich pań rozwiązaniem może być po prostu brokatowy cień na powiece. Nieco bardziej wymagające jest „smokey eyes”.Efekt możemy podkreślić przez przyklejenie sztucznych rzęs. Wiele kobiet ich unika bojąc się nienaturalnego efektu, ale wystarczy jednak odpowiednio dobrać ich rodzaj by uzyskać piękną oprawę oczu.
Dla odważniejszych kobiet, które lubią eksperymentować z makijażem, sylwester to idealna okazja na stworzenie prawdziwego dzieła sztuki. Ciekawym dodatkiem mogą być teatralne rzęsy lub cyrkonie.

MAKIJAŻ NA CAŁĄ NOC

Bardzo ważną kwestią w przypadku makijażu sylwestrowego jest jego trwałość. Czeka nas w końcu kilka godzin oczekiwania na Nowy Rok i szaleństw na parkiecie. Cały makijaż warto przed wyjściem z domu spryskać utrwalaczem lub wodą termalną. Warto mieć w torebce chusteczki matujące, tak, by nawet grubo po północy wyglądać olśniewająco, a nie „świecąco”.

Zależy Ci na profesjonalnym makijażu? 

Zgłoś się do mnie, gwarantuję 100% satysfakcji!Cena makijażu sylwestrowego: 60 zł
Doklejanie rzęs (opcjonalnie): 20 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia