Makijaż wieczorowyKażda z nas chce wyglądać pięknie. Nierzadko przed takimi wyjściami spędzamy przed lustrem mnóstwo czasu. Niestety łatwo wówczas o przesadzony efekt „wymalowania” a nie „umalowania”. Makijaż wieczorowy powinien być elegancki, a przede wszystkim dopasowany do naszego stroju, okazji.

BLASKI I CIENIE

Zanim przejdziemy do kluczowych elementów makijażu wieczorowego – oczu i ust, warto pamiętać o podstawach. Baza pod podkład i pod cienie, a następnie kryjący podkład sprawi że skóra będzie gładka i jednolita. Nie zapominamy o korektorze, który ukryje niedoskonałości. Przy makijażu wieczorowym, który zwykle musi na naszej twarzy „wytrzymać” kilka godzin trwałość jest bardzo ważna.Postawmy na dobrej jakości produkty.
Przygotowanie makijażu wieczorowego to dobry moment na konturowanie. Dzięki nałożeniu w odpowiednich partiach twarzy bronzera i rozświetlacza możemy wymodelować twarz.Tutaj także obowiązuje  zasada umiaru, bo choć w makijażu wieczorowym „możemy więcej” to powinnyśmy zachować umiar. 

OCZY CZY USTA?

Bardzo często powtarza się, że przy makijażu powinnyśmy akcentować albo oczy albo usta.  Jeśli stawiamy na mocne, kocie oczy, powinnyśmy zachować w miarę neutralny kolor pomadki. Jeśli zaś nie chcemy nakładać nic poza tuszem i zgaszonym cieniem, możemy spokojnie „poszaleć” z kolorem ust. W przypadku makijażu wieczorowego nie zawsze musimy się ściśle trzymać tej zasady, ale zdecydowanie jest to bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich pań, które nie chcą eksperymentować.

SZUKASZ PROFESJONALNEJ MAKIJAŻYSTKI?

Oto jestem. Wykonam Ci wystrzałowy makijaż, dzięki któremu wszyscy zobaczą, że to Ty jesteś królową wieczoru!

Cena makijażu wieczorowego: 60 zł
Doklejanie rzęs (opcjonalnie): 20 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Klaudia Karnafel , Blogger