O MNIE
Nazywam się Klaudia Karnafel. Makijażem oraz modą interesuje się od kilku lat. Jest to moja pasja, hobby. Aktualnie uczęszczam do technikum o profilu technik technologii odzieży. Jestem absolwentką kursu makijażu I stopnia oraz kursu Birdal make up (makijaż ślubny) ukończonego w Akademii Wizażu i Stylizacji - Artystyczna Alternatywa w Krakowie.


Moje makijaże to nie tylko makijaż na wyjścia, tworzę również nie co dzienne makijaże, które są pewnego rodzaju sztuką, makijaże które świetnie sprawdzą się podczas sesji zdjęciowych lub podczas pokazów mody.

Moje projekty również są czymś nietypowym. Idealnie sprawdzą się nie tylko na wybiegu, ale również podczas sesji zdjęciowych lub wielkiego wyjścia, aby zaskoczyć znajomych. Już niebawem ukaż się najnowsza kolekcja zatytułowana ''No Name'', w której pojawi się odzież użytkowa z nutką awangardy.

Do mojej pracy wkładam całe serce, a moje usługi są w pełni profesjonalne, w miłej atmosferze i świetnych cenach. Zawsze staram się stworzyć na twarzy mojej klientki makijaż, w którym będzie się czuć się wyjątkowo, a w moich projektach oraz stylizacjach zawsze zwracam uwagę na modę, okoliczności oraz upodobania i wygląd klienta. 
Obsługuje klientki oraz klientów z okolic Jabłonki, Nowego Targu i nie tylko.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia