StylizacjaJeśli sama nie wiesz co jest dla ciebie dobre lub nie umiesz się zdecydować, nie przejmuj się od tego jestem!

Pomogę dobrać odpowiedni ubiór do Twojej sylwetki oraz stworzę przykładowe stylizacje odpowiednie dla ciebie, zwracając uwagę na typ figury, rodzaj wykonywanej pracy oraz typ urody.
Dobierzemy również makijaż aby całość wyglądała profesjonalnie oraz żebyś czuła się swobodnie.

Coraz częściej kobiety nie mają czasu na zakupy czy komponowanie stylizacji. Przytłoczone obowiązkami w pracy jak i w domu, nie mają czasu nawet o tym pomyśleć.

Kreowanie wizerunku w obecnych czasach jest bardzo ważne oraz bardzo dla nas jest to jak wyglądamy, w co jesteśmy ubrani. Nie oszukujmy się, ma to dla nas duże znaczenie jak i dla osób w naszym otoczeniu. Ludzie zwracają uwagę na wygląd, o wiele szybciej zaufają osobie, która jest zadbana, dobrze ubrana i sprawia wrażenie osoby profesjonalnej. Jednak strój to nie wszystko. Należy stawiać również na makijaż. 

Personal makeup shopper czyli zakupy z wizażystką. Nie tylko pomoże w doborze ubrań, ale również w doborze kosmetyków. Uzupełni to całą stylizację oraz sprawi, że będziesz wyglądać nienagannie i bardzo profesjonalnie. Więcej o PERSONAL MAKEUP SHOPPER przeczytasz klikając w ten link.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia